Piszą o nim w całej Europie. Polak antybohaterem numer 1

2017-08-06 15:06 Świat
komentarze ()
Piszą o nim w całej Europie. Polak antybohaterem numer 1

Piszą o nim w całej Europie. Polak antybohaterem numer 1

2017-08-06 15:06 Świat

Ten Polak zyskał sławę w całej Europie. Bynajmniej nie ze względu na swoje wyjątkowe zdolności czy pracę. Mężczyzna popełnił tak okrutne przestępstwo, że piszą o nim światowe media.

 

30-letni Łukasz H. należał do zorganizowanej grupy przestępczej Black Death. Przebywał i działał w Mediolanie. To właśnie tam zaprosił 20-letnią modelkę.

 

Dziewczyna przyjechała do wynajętego koło dworca w Mediolanie studio. Łukasz H. przekonywał, że na miejscu odbędzie się sesja zdjęciowa. Jak się okazało, zapewnienia mężczyzny były jedynie pretekstem do porwania.

 

Polak wstrzyknął dziewczynie środek odurzający, skuł ją i włożył do walizki. Pomagała mu grupa mężczyzn. Kobieta w walizce została przewieziona do domu w Piemoncie. Na miejscu przykuto ją do mebli i więziono.

 

 

Gang porwał dziewczynę po to, aby wymusić okup na jej menadżerze. Przestępcy zażyczyli sobie 300 tys. euro. Jednocześnie licytowali usługi seksualne dziewczyny w internecie.

 

Minął tydzień a porwanie okazało się być dla przestępców bezowocne. Menadżer nie nadsyłał okupu a zainteresowanych usługami 20-latki nie było. Łukasz H. odwiózł dziewczynę do konsulatu brytyjskiego. Tam został schwytany.

 

Już nie tylko 500+. Rząd znów sypnie kasą! 300 zł na ucznia

Następne newsy »