Co za żenada! Polska seks-bomba kradła w Harrodsie

2017-08-05 15:12 Kraj
komentarze ()
Co za żenada! Polska seks-bomba kradła w Harrodsie

Co za żenada! Polska seks-bomba kradła w Harrodsie

2017-08-05 15:12 Kraj

Natalia Sikorska, mieszkająca w Londynie polska modelka wybrała się na zakupy, za które nie miała ochoty płacić. Postanowiła sprawić sobie ubrania i akcesoria, których cena po przeliczeniu wynosi około 4,5 tyś. złotych.

 

Nie udało jej się nawet opuścić sklepu, ponieważ przyłapał ją ochroniarz. Próbowała ukraść kosztowne buty, kurtkę, torebkę i srebrny nóż.

 

Na miejsce wezwana została policja. Dziewczynę zatrzymano, a sprawę natychmiast skierowano do sądu w Westminster w centrum Londynu. Sędzia Grant McCrostie był wyjątkowo łagodny wobec Polki. Postanowił odstąpić od wykonania kary, jeśli Sikorska w ciągu 12 miesięcy nie popełni żadnego przestępstwa. Wyrok motywował talentami i perspektywami modelki.

 

- Jesteś w tym kraju od niedawna i studiujesz na tutejszym uniwersytecie. Z pewnością jesteś więc inteligentną kobietą o znacznych talentach - wyrokował sędzia.

 

 

McCrostie postanowił jedynie pouczyć Sikorską. Okolicznością łagodzącą był fakt, że od razu przyznała się do winy. Dodatkowo sąd wziął pod uwagę, iż ma ona poważne widoki na przyszłość.

 

- Okradanie każdego sklepu, w tym Harrodsa jest naganne. Takim zachowaniem ryzykujesz swoją przyszłość. Jednak ze względu na to, że od razu przyznałaś się do winy i masz potencjalnie dobre widoki na przyszłość, potraktujemy tę sprawę łagodniej niż powinniśmy - stwierdził.

 

Westminsterski sąd obciążył Polkę 85 funtami kosztów procesu oraz nakazał wpłatę 20 funtów na poczet Funduszu Pomocy Ofiar Pokrzywdzonych Przestępstwem.

Masz to na swoim samochodzie? Zapłacisz 750 zł kary DZIENNIE

Następne newsy »