Co za żenada! Polska seks-bomba kradła w Harrodsie

2017-08-05 15:12 Kraj
komentarze ()
Co za żenada! Polska seks-bomba kradła w Harrodsie

Co za żenada! Polska seks-bomba kradła w Harrodsie

2017-08-05 15:12 Kraj

Natalia Sikorska, mieszkająca w Londynie polska modelka wybrała się na zakupy, za które nie miała ochoty płacić. Postanowiła sprawić sobie ubrania i akcesoria, których cena po przeliczeniu wynosi około 4,5 tyś. złotych.

 

Nie udało jej się nawet opuścić sklepu, ponieważ przyłapał ją ochroniarz. Próbowała ukraść kosztowne buty, kurtkę, torebkę i srebrny nóż.

 

Na miejsce wezwana została policja. Dziewczynę zatrzymano, a sprawę natychmiast skierowano do sądu w Westminster w centrum Londynu. Sędzia Grant McCrostie był wyjątkowo łagodny wobec Polki. Postanowił odstąpić od wykonania kary, jeśli Sikorska w ciągu 12 miesięcy nie popełni żadnego przestępstwa. Wyrok motywował talentami i perspektywami modelki.

 

- Jesteś w tym kraju od niedawna i studiujesz na tutejszym uniwersytecie. Z pewnością jesteś więc inteligentną kobietą o znacznych talentach - wyrokował sędzia.

 

 

McCrostie postanowił jedynie pouczyć Sikorską. Okolicznością łagodzącą był fakt, że od razu przyznała się do winy. Dodatkowo sąd wziął pod uwagę, iż ma ona poważne widoki na przyszłość.

 

- Okradanie każdego sklepu, w tym Harrodsa jest naganne. Takim zachowaniem ryzykujesz swoją przyszłość. Jednak ze względu na to, że od razu przyznałaś się do winy i masz potencjalnie dobre widoki na przyszłość, potraktujemy tę sprawę łagodniej niż powinniśmy - stwierdził.

 

Westminsterski sąd obciążył Polkę 85 funtami kosztów procesu oraz nakazał wpłatę 20 funtów na poczet Funduszu Pomocy Ofiar Pokrzywdzonych Przestępstwem.

Już nie tylko 500+. Rząd znów sypnie kasą! 300 zł na ucznia

Następne newsy »