Młoda kobieta apeluje do znanych sieciówek. Zdobyła dziesiątki tysięcy polubień

2017-08-03 14:44 Kraj
komentarze ()
Młoda kobieta apeluje do znanych sieciówek. Zdobyła dziesiątki tysięcy polubień

Młoda kobieta apeluje do znanych sieciówek. Zdobyła dziesiątki tysięcy polubień

2017-08-03 14:44 Kraj

Obserwatorzy docenili kobietę za szczególnie bezpośrednie zdjęcie, które dołączyła do posta.

 

- Drogi Stradivariusie, Bershko, Zaro i reszto inditexowej bandy: pozdrawiam Was serdecznie środkowym palcem w imieniu wszystkich kobiet, które musiałyby użyć łyżki do butów i smaru, by wcisnąć się w Wasze dżinsy w swoim standardowym rozmiarze. To nie my jesteśmy niewymiarowe i nienormalne. To z Wami jest coś nie tak! - rozpoczęła kontrowersyjny post blogerka, z którą zgodziły się tysiące Polek.


 
- Na co dzień noszę rozmiar 38. Dawno pogodziłam się z tym, że u Was 40. Podchodzę do wieszaka, widzę dwa szparagi zamiast nogawek, więc profilaktycznie biorę 42. I co? Widzicie na załączonym obrazku. Ku mojemu zaskoczeniu, udało mi się przecisnąć piętę (zdarzało się, że nawet ta część mojego ciała była za gruba na Wasze normy), a później było tylko gorzej. Jeśli w rozmiar 42 nie mieści się 25-latka, która zdrowo się odżywia i regularnie uprawia sport, to dla kogo do cholery Wy to szyjecie?
- dodała zdenerwowana.

 

Mina, którą prezentuje na zdjęciu, nie zdradza jednak złych emocji. Widać w niej raczej rozbawienie absurdem całej sytuacji.

 

 

Dr Lifestyle, która zdecydowała się bezpośrednio poruszyć znany wielu kobietom problem, została przez nie bardzo pochwalona. Chociaż blogerka jest w stanie poradzić sobie z presją mediów i społeczeństwa, otwarcie mówiąc o dumie ze swojego ciała, wiele młodych kobiet wciąż zmaga się z ogromnymi kompleksami.

 

Post ten zapewne pozwolił im jednak nieco uwierzyć w siebie i zauważyć problem nie w swoim ciele, a w absurdalnych często społecznych standardach.

Już nie tylko 500+. Rząd znów sypnie kasą! 300 zł na ucznia

Następne newsy »