Polka i jej dzieci ZAMORDOWANI w Szwecji!

2017-07-22 16:09 Świat
komentarze ()
Polka i jej dzieci ZAMORDOWANI w Szwecji!

Polka i jej dzieci ZAMORDOWANI w Szwecji!

2017-07-22 16:09 Świat

Okrutna zbrodnia w Göteborg w Szwecji. W jednym z mieszkań znaleziono ciało 35-letniej Polki Magdaleny M. i trójki jej małych dzieci. Jak donoszą szwedzkie media, wszyscy mieli prawdopodobnie poderżnięte gardła. Policja aresztowała już jedną osobę - 50-letniego mężczyznę, prawdopodobnie partnera Magdaleny M.

 

Makabrycznego znaleziska w jednym z mieszkań w Göteborgu dokonano w czwartek 20 lipca ok. godz. 9 rano. Zaniepokojeni sąsiedzi zauważyli dym i płomienie wydobywające się z lokalu i powiadomili straż pożarną.

 

Gdy służby dotarły na miejsce, okazało się, że pożarem objęte jest jedno pomieszczenie. Szybko ugaszono ogień. W zgliszczach odkryto ciała 35-letniej kobiety i jej dziecka. W innym pokoju odkryto jeszcze dwójkę małych dzieci - nieprzytomnych, ale żywych. Natychmiast podjęto decyzję o przewiezieniu ich do szpitala. Niestety, jedno z dzieci zmarło jeszcze w karetce, drugie na szpitalnym oddziale. Według członków polskiej społeczności mieszkającej w Szwecji, zamordowana kobieta to Polka, Magdalena M. 

 

- Śledztwo prowadzone jest w sprawie poczwórnego morderstwa. Wstępna wersja zakłada, że do zbrodni doszło przed wybuchem pożaru. Ofiary miały poważne obrażenia, których nie wywołały płomienie. Nie będę jednak zdradzał, jakiego rodzaju były to urazy - powiedział rzecznik prasowy policji w Göteborgu, Thomas Fuxborg.

 

 

Szwedzkie media nieoficjalnie dowiedziały się, że 35-letnia Polka i jej dzieci w wieku 2-8 lat mieli poderżnięte gardła.

 

W sprawie od razu zatrzymany został mężczyzna w wieku 50-lat, jak podała policja - z bliskiego otoczenia rodziny. Jak poinformował  rzecznik prasowy policji w Göteborgu, mężczyzna został już aresztowany i usłyszał zarzut poczwórnego morderstwa. 

 

Zbrodnia ta została okrzyknięta przez szwedzkie media za najtragiczniejszą w całej Szwecji w ciągu ostatnich kilkunastu lat.

Już nie tylko 500+. Rząd znów sypnie kasą! 300 zł na ucznia

Następne newsy »