Zwyrodnialcy wykąpali niepełnosprawne dziecko we wrzątku z wybielaczem

2017-07-18 10:56 Świat
komentarze ()
Zwyrodnialcy wykąpali niepełnosprawne dziecko we wrzątku z wybielaczem

Zwyrodnialcy wykąpali niepełnosprawne dziecko we wrzątku z wybielaczem

2017-07-18 10:56 Świat

To już prawdziwe bestialstwo. Kąpiel, którą Katrina i Garry Eubanks przygotowali niepełnosprawnej Airionnie, zdecydowanie można nazwać „torturą”. Małżeństwo opiekujące się 19-latką najpierw wykąpało dziewczynę w mieszance wrzątku i chemikaliów, a potem stwierdziło, że to był… nieszkodliwy wypadek.

 

Nie wiadomo, jakim cudem w ręce tych ludzi trafiła 19-latka z porażeniem mózgowym. Czarnoskóra para z Urbandale w stanie Iowa zajmowała się Airionną Bent od niespełna roku. Dziewczyna została oddana opiece społecznej przez jej matkę. Kobieta bardzo ubolewała nad tym, ale nie była w stanie zapewnić dziecku godnych warunków. Nie spodziewała się jednak tego, co spotka jej córkę w domu Eubanksów.

 

Małżeństwo, po kilku miesiącach nienagannej opieki postanowiło wykąpać 19-latkę w przerażającej mieszance. Ciało niepełnosprawnej zanurzono bowiem w mieszance wrzątku, wybielacza, a całość „doprawiono” monstrualną ilością soli kąpielowej Epsom. Dziewczyna mogła tylko wyć, kiedy jej opiekunowie wkładali ją do bulgoczących chemikaliów.

 

 

Żeby tego było mało, jeszcze przez 5 dni po feralnej kąpieli Airionna pozostawała pod opieką Eubanksów. Dopiero zwierzchnik małżeństwa z opieki poinformował policję o potwornych śladach na ciele 19-latki. Zatrzymani Eubanksowie tłumaczyli, że „to był niegroźny wypadek”. Ten kosztował Airionnę potworne katusze – rozległe poparzenia 3. stopnia, martwicę skóry, naczyń i nerwów. Lekarze są przekonani, że dziewczyna potrzebuje teraz przeszczepu skóry.

 

Para byłych już opiekunów Airionny czeka na proces. Małżeństwo dotąd nie było w stanie wytłumaczyć, dlaczego zgotowało niepełnosprawnej takie piekło. Matka 19-latki jest załamana. Dotąd przyjaźniła się z Eubanksami i nie mogła uwierzyć, jakie katusze ci zgotowali jej córce.

Już nie tylko 500+. Rząd znów sypnie kasą! 300 zł na ucznia

Następne newsy »