Życie prezydenta Dudy było KILKUKROTNIE zagrożone!

2017-06-19 13:13 Finanse i Polityka
komentarze ()
Życie prezydenta Dudy było KILKUKROTNIE zagrożone!

Życie prezydenta Dudy było KILKUKROTNIE zagrożone!

2017-06-19 13:13 Finanse i Polityka

Jak ujawniają media, życie prezydenta Andrzeja Dudy było wielokrotnie zagrożone. Wszystko przez skandaliczne przeoczenie służb.

 

Pod koniec maja media zainteresowały się sprawą noclegów prezydenta Andrzeja Dudy w w jednym z zakopiańskich hoteli, który nie dość, że – jak ustaliły media – nie ma pozwolenia na użytkowanie, to strażacy negatywnie zaopiniowali bezpieczeństwo przeciwpożarowe.

 

To sprawia, że życie prezydenta Dudy było wielokrotnie wystawiane na niebezpieczeństwo – a jest to o tyle przerażające, że wspomniany hotel już płonął w przeszłości.

 

Tygodnik WPROST dotarł do wyników kontroli przeprowadzonych przez strażaków we wspomnianym hotelu i są one, w kontekście wizyt głowy państwa w obiekcie, porażające.

 

 

Jak wynika z dokumentów, do których dotarła gazeta, hotel, a przynajmniej duża jego część to… samowola budowlana zagrażająca życiu gości. Absurd doszedł do tego stopnia, że jedna z kondygnacji budynku w ogóle nie pojawia się w projekcie budowy.

 

Jak pytają dziennikarze WPROST, jak to możliwe, że w takim budynku – nie nadającym się w ogóle do użytkowania – kilkukrotnie nocował prezydent polskiego państwa?

 

Sprawa jest o tyle bulwersująca, że zarówno Biuro Ochrony Rządu, jak i Ministerstwo Spraw Wewnętrznych nie chce odpowiadać na to pytanie.

Już nie tylko 500+. Rząd znów sypnie kasą! 300 zł na ucznia

Następne newsy »